Dva stromy za vsí
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 46 cm
Konec dražby: 26.09.2023 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč