86. J. Royer - Konvolut 3 ks krajinek
1ks 11,5 x 16,5 cm (16,5 x 21,5 cm rám), signovaný vpravo dole. 2ks 14 x 18 cm (19,5 x 23,5 cm rám), bez signatury olej na dřevě.
Technika: olej na kartonu, materiál: 1x karton, 2x dřevo
Šířka: 16,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 19 x 23 cm
Konec dražby: 15.04.2019 22:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč