86. Kolouch
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 32 cm, výška: 43 cm, rámování: 55,5 x 44,5 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč