Tanec ženy
název vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 48,5 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 65 x 55
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč