87. Dívka s psíkem
Signováno vpravo dole v malbě textem IVO, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 38 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč