87. Madona
zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 9 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 15 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč