88. Cesta do hor
Nesignováno, rámováno, zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 16,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: pošk. 32 x 21,5 cm
Konec dražby: 18.05.2021 20:58 SELČ
Dosažená cena: 201 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
201 Kč | 18.5.2021 19:46:06 |
1 Kč | 12.4.2021 21:08:34 |