88. Průhled mezi stromy
Monografováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 74 cm, rámování: pošk. 90 x 76 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč