88. Windsdor
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 50 x 59,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč