882. Portrét dívky
signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 47 cm, výška: 59 cm, rámování: 73 x 60 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč