89. Hospodářství
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 41 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč