89. Parník připlouvá do přístavu
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: 73 x 86 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.01.2023 20:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč