892. Smutek
signováno a datováno dole
Technika: kresba na kartonu, datace: 1956
Šířka: 15 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 10.02.2020 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč