9. Lhotský - V zimě
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: tempera, datace: 1985
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 12.10.2020 20:09 SELČ
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (1)
částka | příhoz |
800 Kč | 10.10.2020 20:08:41 |