Obránci věže

jedná se o výřez z většího celku, zobrazujícího pravděpodobně dobívání hradu. rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 18. stol.
Šířka: 94 cm, výška: 77 cm, rámování: 80 x 97 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 19 000 Kč