9. Pastorále
reontoilováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 59 cm, výška: 43 cm, rámování: 63 x 78 cm
Konec dražby: 31.10.2022 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč