Pastorále

rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 58 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 60 x 87 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč