Pohled na zámek

Signováno a datováno vpravo dole tužkou.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1962
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 31,5 x 39 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 250 Kč