9. Rybářské loďky
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.03.2022 19:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč