9. Větrný mlýn
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 106,5 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 69,5 x 115
Konec dražby: 13.05.2024 20:02 SELČ
Zbývá: 12d 5h 30m 38s
Vyvolávací cena: 8 500 Kč