90. Ženský akt v červené
Rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 73 cm, rámování: 77 x 63 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 521 Kč