Gentleman
kolorovaná litografie, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 56 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč