Pijáci
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 26 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 39 x 45,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč