916. Slunečnice
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, pravděpodobně německý autor
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 53 cm, rámování: 80 x 96 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč