92. Františkánský mnich
Malba ve stylu 16./17. století, signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 60 cm
Konec dražby: 12.12.2022 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč