92. Ovocné zátiší
signováno a dtováno vpravo dole, zapaspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1956
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 47 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč