93. Vila
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla, datace: 1828
Šířka: 27 cm, výška: 18 cm, rámování: 39 x 51,5 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč