93. Pešek: Věž
signováno vlevo dole, volné plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč