Pohled na Ronneby
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 29 x 39 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč