96. Hlava
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 49 cm
Konec dražby: 12.08.2020 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč