96. Losi u sena
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 90 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč