Ptáčci na větvičce
signováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 24,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 62 x 42 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč