V Úvalu

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 65 cm, výška: 46 cm, rámování: 80 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč