Dívka
rentolováno, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 42 x 52 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč