97. Pobřeží moře
nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartomu
Šířka: 45 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 52,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč