97. Podzimní stromy
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 65 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 78 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč