97. U hájenky
protržené plátno, datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1904
Šířka: 82 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 91 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč