Kosatce
Signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 34/150. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 48 cm, výška: 62 cm, rámování: 86 x 70 cm
Konec dražby: 19.12.2023 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč