98. Lidé s koňmi v zimě
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 59 cm, rámování: 82 x 102
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:32 SELČ
Zbývá: 7d 7h 59m 16s
Vyvolávací cena: 5 500 Kč