98. Stromy v poli
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40,5 cm, výška: 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.12.2018 21:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč