981. Jezero v horách
zaskleno
Technika: olej na plátně
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 36 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč