Amfora
signováno vpravo dole
Šířka: 47 cm, výška: 64,5 cm, rámování: volné plátno
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.09.2023 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč