99. Loď na moři
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 44,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 37 x 54,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.05.2024 20:32 SELČ
Zbývá: 7d 7h 48m 10s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč