99. Miniatura - Portrét dívky
Signováno vpravo uprostřed, oválná miniatura s mosazným rámačkem vsazená do dřevěného rámečku
Technika: kvaš
Šířka: 8 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 16 x 13 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč