Podzim
Rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 54 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 62 cm
Konec dražby: 24.08.2023 21:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč