994. Na samotě
Technika: olej na kartonu, datace: 1952
Šířka: 60 cm, výška: 39 cm, rámování: 48 x 69 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč