995. Hrázděné domy
signováno vpravo dole, malba nečištěna
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 55 x 41 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč