6. E. Sadlík Hajský - Břízy
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 81 cm
Konec dražby: 17.09.2019 19:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč