6. Zůnová Marie *1930
Mlžný rozbřesk - olejomalba na dřevěné desce, sign. zezadu tužkou, rozměr malby 24 x 26,5 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč