60. Clerget Hubert 1818-1906

akvarel na kartonu, Dům na pobřeží, sig. LD H. Clerget, datováno 1834, rozměr 22,5 x 16,5 cm, blondel rám 40 x 34 cm

Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč