60. Clerget Hubert 1818-1906
akvarel na kartonu, Dům na pobřeží, sig. LD H. Clerget, datováno 1834, rozměr 22,5 x 16,5 cm, blondel rám 40 x 34 cm
Konec dražby: 31.05.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč